esmaspäev, 8. jaanuar 2018

Jitsilaager vol 2

Aktivistid Tallinnas võtsid end taas käsile ja viskasid valmis naiste jitsilaagri teise osa, juhhei! Esimene laager toimus eelmise aasta aprillis aasta suurima lumetormiga (postitus siin), õnneks sel korral läks ilmaga oluliselt paremini - oli niisama casually külm, nagu jaanuaris ikka oodata on. 

Esimese päeva osalesin mõlemas trennis, kus Liisi (maailmameistrikate hõbe eliidis ja igatpidi vägev neiu) rääkis, et kuidas suletud kaitses all aktiivsem olla ja paremini kontrolli hoida. Ma ennetavalt mõtlesin väga üleolevalt, et hahaa, me just tegime umbes kuu aega jutti trennides alt rünnakuid suletud kaitses, aga kohe Liisi trenni alguses sain aru, et I dun goof ja ei tea isegi kõige tavalisemaid ja tähtsamaid asju. Väga põnev trenn ning mind arendas see ikka omajagu, jääb ainult oodata, et saaks ka koduklubis need asjad järele proovida. 
Tartu esindus Tallinnas + Liisi õpetab mind RNC'd tegema :)

Teisel päeval andis trenni 3D Treeningu peatreener Priit(ney), kes õpetab minu meelest rohkem ... teadvuslikkust oma mängust ja džiudžiiiiiitsust üldiselt, mitte et "see on see tehnika, tee seda".  Mulle klappis küll, kuigi ma tundsin end ka väga kobana, sest ma ei suuda hoomata kõiki detaile ja püüan vaid aru saada suurest pildist ja loodan, et see "ära lase" ja "varane kaitse on parim kaitse" hakkab kunagi mul ka päriselt tööle. 

Sel korral ma tundsin endas päris suurt erinevust võrreldes eelmise aastaga - ma julgen päris palju rohkem rullida ja just ise võõrastele läheneda. Eelmisel aastal ma pigem olin üksik neiu nurgas, kes lootis, et keegi ta ikka tantsima kutsub. Sel aastal lähenesin asjale oma pohhyolo suhtumisega ja kõik neiud võtsid mu tantsukutse vastu. Igatpidi sain NII PALJU KOTTE.. oota, mis see õige vaste oleks siin kontekstis? Eee... Kaotasin palju, aga mul oli väga väga lõbus ning see on see, mis loeb. Pärast piltidelt nägin ka, et mul on loll nägu. Päris raske on kena olla, kui sa oled igatpidi higine ja su hambakaitse teeb sulle hobusenäo. Hele Otti tegi siiski olukorda arvestades väga kenad pildid :) 

Herp-derp-derp. 


Aitäh, Laura&co, et taaskord entusiastid olite! 


Kommentaare ei ole: