pühapäev, 3. detsember 2017

Blogijõul 3/24: millal oli viimane kord, kui ...

... sa oma tööd väärtustasid? 
Kuna ma olen hetkel töötu, siis ma saan öelda, et ma väärtustan hetkel väga seda olukorda, mille ma eelmise töökohaga saavutasin - ma saan võtta rahumeeli aja maha ja ei pea muretsema, et pean järgmisest nädalast juba ainult kartulit ja kiirnuudleid sööma (kuigi tegelikult pole mul üldiselt nuudlite vastu midagi ja üldiselt on juurikad olulised odavamad kui nuudlid). Küll aga tahaksin ma järgmiseks töökohaks midagi, mis mind veidi rohkem kõnetab, kuid mis ei lööks mul vastutuse ja pingega laineid pea kohal kokku. Vaatame :) 

... sa läksid näljasena magama? 
Tõenäoliselt siis, kui ma Soome no-gi võistlusteks kaalu võtsin, aga minu jaoks sellega kaasnev närvipinge oli hullem kui tühi kõht. Või õigem oleks öelda, et tühja kõhtu on oluliselt lihtsam taluda, kui sa tead, et see on ajutine ja juba päeva-paari pärast saad nö tavaeluga jätkata. Olen õnnega koos, et ma pole iialgi pidanud püsivat nälga kannatama, kuigi lapsena oli süüa alati pigem vähe kui palju (kuigi arvestades seda, et ma olin juba lapsest peale suhteliselt pontsakas, siis võib siin ka vaielda :) )

... sa ütlesid kellelegi, et oled nende üle uhke? 
Ma ausalt öeldes ei teagi, kui palju ma neid sõnu kasutan. Pigem väljendan ma ennast nt lausetega, et "sa oled nii tubli" või midagi sinnakanti, see on vist enamvähem sama asi? 

... ütlesid kellelegi, et armastad teda? 
Peikale. Täna. Kunagi ma mõtlesin, et see pidev korrutamine tüütab ära, aga ma olen väga kõrvadega armastaja ja siis tundub aus tundeid ka sama tihti väljendada, kui ise neid kuulda tahaks. 

... sa nutsid? 
Hea küsimus taaskord. Tõenäoliselt paar nädalat tagasi, kui ma psühholoogi juures käisin. Enda vaimse tervise kordasaamine on (vähemalt minu jaoks) väga keeruline ja valus protsess. Muidu ma pole eriti palju nutnud, mingid filmid või muu fiktiivne tegevus mind eriti nutma ei aja.
Ah, mulle nüüd meenus, et tegelikult ka viimastel meistrikatel valasin paar kibedat kaotuspisarat, kui absoluudis oma matši kaotasin. 


... sa olid maailma tuleviku pärast positiivselt meelestatud? 
Ma üldiselt olen selles osas pigem realist pessimist, eriti lugedes uudiseid, kuidas on valitsusi, kes arvavad, et loomad ei tunne ei valu ega muid emotsioone (link), mingist lokkavast rumalusest rääkimata. Küll aga oli väheke positiivsem hetk, kui ma lugesin Sapiensist (raamatukokkuvõte tulemas), et tuleviku energiakriis ei ole ehk vältimatu, sest inimkond on muutunud järjest efektiivsemaks energiaallikate leidmisel. 

... keegi tegi midagi, mis sind rõõmustas? 
Mu sõbranna Eva oli lahkelt valmis minuga terve päeva veetma ning ka vabatahtlik autojuht olema, mistõttu ma ei pidanud läbi lörtsi ühest linna otsast teise kõndima. 
Tegelikult olen ma terve selle nädala suhteliselt üksinda veetnud ja mulle tundub, et see isevalitud eraklus ei ole väga kasulik, sest see küsimus pani mind ikka pikalt mõtlema. 

... proovisid midagi esmakordselt?
Ma proovin käppa videotöötluses, see on esmakordne ja üsna frustreeriv, sest mu arvuti on vana ja katkine :D 

Kommentaare ei ole: