laupäev, 23. detsember 2017

Blogijõul 23/24 - peaaegu!

Sain juba eile kätte oma esimese (ja eelviimase) jõulukingituse :) Trükk võiks veidi parem olla ja pusa ise mitte Bangladeshis tehtud, aga olen rahul Terve pere kiitis, et väga nunnu pilt. Sõnumi on peika ka päris humoorikalt valinud, sest topelt-AD on parim AD :P 

Mu nägu pole pildil näha selle tõttu, et ma ärkasin täna väga vara, et oma õepojale happy biirthday laulma minna (ta oli hirmsasti piinatud näoga, ma ei teagi, kas häbelik või pole varem kuulnud, kui hästi meie pere laulda oskab) - muuhulgas on see mu esimene mälestus sellest, et meie peres kellelegi sünnipäevalaulu oleks lauldud, minule vist küll kunagi ei lauldud peres... Või ma olen ka selle unustanud, sest mu aju on siiski omajagu vana. Nägu peegeldas ka seda, et lapsed kisavad väga kõvasti ja väsimatult. 

Muuhulgas sain ka meie suguvõsa noorimat liiget näppida, ta oli mul väga suur sõber, beebidega ma klapin tavaliselt väga hästi. Eriti mõnus on titade ja laste juures see hetk, kui saab nad vanematele tagasi anda, sest sa ei viitsi enam nendega mängida. Praegu õe kaksikutega tunnen küll juba, et mu otsus mitte iialgi ühtegi last saada on absoluutselt parim idee maailmas :) 

1 kommentaar:

Mari ütles ...

See pusa on niii hea! :D