kolmapäev, 20. detsember 2017

Blogijõul 20/24 - tore jõuluaeg

Ma olen siiani jätnud endast suht Grinchi mulje vist, et õõ-õõ, mulle ei meeldi ületarbimine ja päkapikke pole olemas ja seapraad sakib. /would you like some cheese with that whine?/ 
Täna ma murran seda mustrit ja räägin mõnest asjast, mis mulle jõulude ajal tegelt ka meeldivad!

kuuselõhn - see hetk, kui tood metsast lumega kaetud kuuse, sätid üles ja kaunistad ära ning paari tunni pärast uuesti tuppa astudes tuleb kohe SEE lõhn. Mmmmm. Viimastel aastatel meil pole kuuske toas olnud, kuid olen tädikeste käest väikseid pärgi ostnud ning JOIK valmistas jõulude tarbeks ka kuuselõhnalise küünla, whaaaaat. Küll aga ma tahaks öelda, et minu meelest tuuakse kuusk tuppa vahetult enne jõule - sest meie peres on nii tehtud :D Ma ei saa aru sellest, kuidas tuuakse kuusk esimesel advendil. y tho?  

mandariinid - mandariine saab muidugi muul ajal aastast ka, aga praegu on õnneks täiesti aktsepteeritav see, et pool mu söögist ongi ainult erinevad tsitruselised - mandariinid, apelsinid, pomel (kui kuskilt seda vaid pakendivabalt saaks)... mmm. Sel aastal olen isegi saanud mekkida päris mõnusaid piparkooke ning ühe korra neid ka ise teinud! 

pere - ma ei näe oma sugulasi väga tihti ning mulle on väga südamelähedane meie traditsioon igal aastal kokku saada, kõhud punni süüa ja kõõõõõiiiiik jutud ära klatšida. Küll aga igal aastal meenub mulle, et  miks ma eelistan oma suguvõsa vähe näha :D

ilusad riided - tihtipeale on võimalik jõulude ajal ilusamaid riideid kanda. Muidugi ühel aastal oli meie töö jõulupeo teema "koledad jõulukampsunid" ja mina olin ainus, kes seda sõna-sõnalt võttis ja kaltsukast 30 sendiga maailma kõige koledama kampsuni ostis. Teised sel ajal käisid H&M'is ja ostsid väga nunnud kampsunid põhjapõtrade ja vilkuvate kuusekestega. 

kingitused! - ausalt, ma ei ole mingi erakust koletis, kes toitub teiste jõulurõõmust. Mulle meeldib kingitusi teha ja kingitusi saada, lihtsalt ma tahan, et need oleksid läbimõeldud ja isiklikud, mitte mingi suvaline trään. Ma olen alati vaimustuses, kui saan toredaid kingitusi ja jõulude ajal on selleks võimalus, jess! :) 

Kommentaare ei ole: