esmaspäev, 31. juuli 2017

Juulikuu trennid

Mulle nagu meenub, et juulis olid päris ilusad ilmad. Juulis hakkasid mulle jälle jooksutrennid ka meeldima ja oli täitsa okei kuu. 


Samuti meenus mulle, kui tüütu on kuu lõpus trennilogi täita - Polar klassifitseerib kõik sisetrennideks, mis pole tingimata jooksmine ja nüüd ma pidin mõtlema, et mis trenni tegin ja kas ma tegin mingeid trenne, mida Polarisse ei kandnud - ilmselt ikka tegin, jitsi tavaliselt ju ikka ilma pulsivöö ja kellata, et mitte kellelgi silma peast kraapida. 

Jooksin 47 kilomeetrit. Muuhulgas tegin täna õhtul ühe jooksu ja õppisin, et pärast söömist tuleb ikka piisavalt oodata, et mitte Ihaste silla tõusu võttes ropsima hakata. Aga hakkama sain ikka ja loodetavasti ma enam seda viga ei korda. 

Jitsis jäi küll kahjuks nädal vahele, sest pidin suuremas koguses tööd tegema vahelduseks. Mõnikord tuleb elu spordile vahele, ega sinna pole midagi parata. Kuu parim jitsitrenn oli see, kus õppisime peal püsima ja sealt casually inimesi alistama. Mõnus kuu. Küll aga ei ole ma ikka kindel, kas on mõistlik Soome võistlema minna, kui ma käin trennis korra-kaks nädalas. Selles mõttes aus küll, et keegi peab ka kaotama, aga ma ei tahaks alati see olla. Ja kaaluvõtmine pole ka eriti hästi läinud (loe: pole üldse alla võtnud). No vaatame, on veel aega. 

Jõuksis on päris hästi läinud sellel kuul, sain raskusi tõsta nii kükil kui jõutõmbel. Vahelduseks polnud ka sellist olukorda, kus ma tüdinesin poole peal nii ära või läksin nii vihaseks, et pidin koju minema - osaliselt on asi selles, et ma valin paremaid aegu (pühapäeval sain ÜKSINDA vabade raskuste alas olla) ja osaliselt selles, et ma otsustasin mitte hoolida sellest, kui kutid valivad täpselt õige koha, et moblas istuda või treenivad kükipuuris faking biitsepsit. 

Statistika: 

Kokku 20 trenni ja 21 tundi.
Samme tuli 71 7284 ja läbitud 440 km. 
Põletasin 72 466 kalorit, neist trenniga 7833. Kommentaare ei ole: