esmaspäev, 19. juuni 2017

Jooksud ja hommikud

Ega mul pikka juttu polegi - täna oli selline päev, et tundsin, et pärast tööd rusikaga näkku ei taha saada ja läksin poksimise asemel hoopiski jooksma. Võrreldes laupäeva hommikuga oli ikka hoopis teine tera - lippasin viis kilti ära nagu noor kitseke karjamaal. Minu kohta lippasin, sest kui keskmine tempo algab kuuega, on see minu jaoks ikka päris kiire. Ah, et kuidas pulss oli? Ärme sellest praegu räägi ;) tegelt oli parem, kui ootasin, aga kindlasti mitte hea. 

Teooria leidis jälle kinnitust, et hommikuti minust jooksuinimest ei ole. Ega ma pole üldse hommikuti väga trenni-inimene, jõuksis kipun viilima ja kahel nädalal olen proovinud hommikuti pumpis käia - esimesel korral olin kuidagi nii omas mullis, et tahtsin kogu aeg valede vahenditega asju teha (minu jaoks esmakordne, et biitsa ei teegi kangiga, say whaaat) ja eelmisel nädalal avastasin, et minus on päris palju vägivalda, kui treener vilistab saalis iga kord, kui endale tähelepanu tahab. Ma täitsa tõsiselt kaalusin alates rinnaloost, et ma kõnnin lihtsalt saalist minema, aga kuna ma olen arg viisakas, tegin trenirovka ikka lõpuni kaasa. 

Hommikutega kipub mul tihti minema ka nii, et jäävad maha võtmed, juuksekummid, puhtad aluspüksid, sokkidest rääkimata. Selle vastu aga aitab rõõmsalt see, et pakid õhtul koti juba valmis. Kui talvel mul oli trenn nii rumalal ajal, et töö lõppes kell 17 ja trenn algas kell 19:30, siis mu AINUS variant trenni jõudmiseks oli see, et ma võtsin kohe tööle trenniasjad kaasa. Kui juba vahepeal koju tulla, siis minust enam minejat polnud - sest mu diivan on täiega mõnus. Ma aeg-ajalt teen diivanil õhtuti uinakut, et koguda jõudu magamaminekuks. Praegugi vedelen siin ja lasen leiba luusse. Aga täna ma olin tugevam kui laiskus. Tossud võitsid. Päris hea tunne. 

P.S. ka laupäeval ma ei lasknud end rohkem häirida, vaid käisin jitsiseminari pildistamas ja seal tarkusi kogumas, samuti sain esimest korda slackline'i peal jala soojaks. Hirmus ägedad hobid on mu peiksil ikka, pole midagi öelda. 

Kommentaare ei ole: