pühapäev, 12. märts 2017

Mida uut?

Ma pean tunnistama, et ma olen jätkuvalt olnud täiesti mitte-järjepidev oma asjades. Ainus rutiinne asi on see, et ma lähen iga päev tööle ja tulen iga päev koju. Küll aga vahepeal tuli midagi päris mõnusalt uut meie koju - nimelt võtsime lõpuks endale kassi ! Juhhei! Me oleme kassi juba mitu aastat tahtnud, kuid üürikorterites pole see võimalik olnud, mistõttu esimesel nädalavahetusel, mille oma kodus veetsime, läksime kohe varjupaika ja valisime endale kiisu välja. Pärast veidikest ootamist steriliseerimise järel on meil nüüd nädal aega üks kassipreili siin ringi patseerinud. Ta on väga kassilik - kõik kohad on tema karvu täis, ta tuleb öösel mulle näkku magama ning vahepeal läheb tühja koha pealt hulluks ja jookseb ringi ja ei võta kurvi välja. Väga väga armas ühesõnaga, ma tunnen, et kodu on nüüd täitsa kodu moodi - ühe käega silitad peikat, teise käega kassi. 

Paremal kahe triibuga!

Spordiga seoses aga ostsin endale lõpuks kimono - võitlesin sellega küll pea kolm aastat, aga kuna praegune kursus on eksklusiivselt AINULT kimonoga (mis on suht kehv, sest kogu aeg on väga palav ja kimono jääb igale poole kinni), siis tundus, et on õige aeg oma second-hand kimono kõrvale üks uus ka hankida. Ülaltoodud pildil on mul veel vana kimono seljas, kuid ümbritsetud olen hunnikutest Tartu naistest, kes käivad samuti jitsi tegemas ning meid kõiki triibutati ühes tagasisidetrennis korralikult. Täiesti võhikutele - triibud vööl tähendavad progressi ja seda, et liigud vaikselt ikka paremuse poole (aka sinine vöö aasta lõpuks pole ehk täiesti võimatu eesmärk :) ). Praeguse seisuga on mu vöö jälle triibutu, sest need tulid esimese pesuga sealt maha ja ma ei ole viitsinud neid tagasi teipida. 

Küll aga kõige muuga seoses on nii trenni- kui toidumott suhteliselt maas. Ma väga loodan, et see läheb rajale tagasi (või ma lükkan selle rajale tagasi?) nüüd, kui töökoormus veidikene väheneb ja mööda saavad ajad, kus tahan õhtuti ainult seina vaadata ja mitte millelegi mõelda. Kõik asjad ei saagi kogu aeg prioriteedid olla ja see on täitsa okei. 

Kommentaare ei ole: