esmaspäev, 14. november 2016

What fresh hell is this?

hoiatus - emotsiooni pealt kirjutatud

Täpselt seda mõtlesin, kui eile hommikul ärgates avastasin, et vasaku jala kannale astuda ei saa. Tuleb välja, et mul on suure tõenäosusega nüüd tald põletikus - sest miks mitte? Juba hakkaski elu liiga rõõmsaid värve võtma, sest põlv pole nädal aega vähimagi ebamugavusega endast märku andnud. Ausalt öeldes võtab see kõik lihtsalt ropendama, sest ma olen nii tüdinenud sellest, et minuga kunagi kõik korras pole. Pühataevas, keha, miks sa teed mulle nii? Muidugi väga vahva, et mul ei tulnud kannapõletikku siis, kui ma päriselt tegelesin jooksmisega ja koormasin jalgu umbes kaheksa korda rohkem kui nüüd, aga mikkksss ei saa ma seda aastat ühegi hea emotsiooniga lõpetada? 

Kügelen siin nüüd jääkompressiga, valuvaigistid on käekõrval ja taaskord jääb trenn vahele kes-teab- kui-kauaks. Praeguses eluetapis ei ole mul stressi maandamiseks peale trenni, seksi ja alkoholi väga midagi, nii et kui ma nüüd järgmised kaheksa kuud mitte midagi ei kirjuta, siis ma olen püsivalt purjus ja ei ole voodist välja tulnud. 

Muidugi täpp selle aasta i peal on see, et täna käisin jälle ühe füsio juures, kes ütles, et ma olen igatpidi kõver ja nõrk. Kuidas pole seda keegi veel märganud, ma olen sel aastal veetnud erinevates arstikabinettides rohkem aega kui vanematekodus? Mu peika oli aastaid füsio, kuidas ta pole märganud, et ma ei suuda sirgelt seista, kõndida ja eksisteerida? Mu enda selgitus asjale on see, et ma olin tänasel vastuvõtul keskmisest kõveram, sest ma ei saa vasakule kannale toetuda! *ropendab vaikselt nurka*

Ühesõnaga mul läheb suurepäraselt, kuidas sul?

Hilisem lisa: kohe pärast avaldamist hakkas parem. Tegin tänase füsio ära, hingasin sügavalt sisse ja ostsin endale kannatoed - valu vähenes insta umbes kolmekordselt. Puhkus ja füsio to the max ja kõik saab korda. 

Kommentaare ei ole: