esmaspäev, 5. september 2016

Augusti kokkuvõte

Huh, aeg ei ole hakanud vahepeal aeglasemalt liikuma. Täiesti ootamatult on suvi jälle läbi ja saab naerda väikeste laste üle, kes õnnetute nägudega koolimaja poole vantsivad. 

Aga mis ma augustis tegin? Vähe tegin, päris päris vähe. 


Kõige rohkem külastasin jõusaali, tõstsin ühte kangi ja teist kangi, vahepeal vehkisin hantliga - teate küll. Jõusaalis mingeid suuri edasiminekuid ega muutusi pole märgata olnud, kui välja jätta see, et sügise lähenedes ilmusid jõuksi mehepoegade grupid, kus ühine joon erinevate gruppide vahel tundub olevat see, et korraga ei saa trenni teha rohkem kui üks inimene viiest ning sel ajal on teistel kohustus pealt vaadata ja kõikide ümberkaudsete masinate peal vedeleda. Ma küll ratsionaalselt tean, et minu olemasolek ei kõiguta neid karvavõrdki, aga see jõllitamine võiks jätta muidu vastupidise mulje. Selle tõttu on mu trennid kas plaanitust pikemad, sest kui harjutusi ükshaaval teha, võtab kükipuuri vabanemine aega, või plaanitust lühemad, sest ma jätan seeriate vahele võimalikult lühikesed pausid, et sealt ruttu minema pääseda. Positiivne värk ühesõnaga. 

Jooksmas käisin kuu alguses rohkem, kuid pärast Narva energiajooksu vähem. Kuu lõpp läks üldse käest ära, sest töökoormuse stressile lisandus ajakulu erinevate arstikabinettidega taga ootamise näol ning suuremat sorti motivatsioonipuudus, mis päädis sellega, et nädal aega ei teinud ma üldse trenni. Lihtsalt ei tahtnud.

Rõõmsamate mõtetega aga - kaks korda käisin jitsi tegema-a-a-a-s! Mõlemad need trennid olid kuu tipphetked, vahet pole, et suvise trennipausiga sain kogu aeg sujuvalt tuupi. Suvised neiud on vahepeal umbes kaheksakümmend korda tugevamaks ja osavamaks saanud, nüüd tuleb korralikult vaeva näha, et mitte esimese kolme sekundiga kägistatud saada. Küll aga oli emotsioon suurepärane, ma ei saanudki aru, kui väga ma olin tegelikult maasvõitlusest puudust tundnud. 

Küll aga polnud kuu täiesti maha kantud, sest osalesin Aktiivse augusti üleskutses - igal augustipäeval sain aktiivsuse vähemalt 100 protsendile. Alguses oli veidi keeruline, kuid harjumuse jõud on tugev ja mu meelest läks ajaga ainult lihtsamaks. Tahaksin siinkohal tänada selle eest Pokemon Go'd, you da real MVP. 

Kokku tegin 15 treeningut. 
Samme sai kokku 681076 ja kõnnitud 410 km. 
Põletasin 72 227 kalorit, trenniga neist 6459. 

Septembris ootavad aga uued tuuled, näiteks juba on läbitud Pärnu Kahe Silla jooks ning paari nädala pärast ootab mind püstivõitluse baaskursus, kus õpin inimesi ka lööma, mitte ainult kägistama. :) 

Kommentaare ei ole: