esmaspäev, 6. juuni 2016

Maikuu kokkuvõte

Ausalt, tegin jätkuvalt sporti - ehk isegi liiga palju arvestades mu põlve..hellust, aga kõigest lähemalt. 


Kõige rohkem tegelesin lõpuks jooksmisega - 30 km rohkem kui eelmisel kuul. Oleksin hea meelega isegi rohkem jooksnud, kuid terve mõistus segas vahele (õnneks). Distantsi pole kogunud, intervalle tegin täpselt ühe korra ning kõik oli enamasti lihtsalt rahulik pulsitiksumine. 
Muide - vahepeal hakkas ka Polar koostama treeningplaane ning hetkel ennustab ta minu maratoniajaks 4:58. Kõlab suhteliselt mõistlikuna, ilmselt kuhugi sinnakanti tulebki. Peaasi ikka see, et lõpujooneni jõuaks. 

Mõned korrad tegin ikka jiu-jitsut ka, kuigi väga väga kergelt, rullisin ainult mõnes trennis ning iga kord hoiatasin paarilist ette, et teeme kõike hästi leebelt. Tahaksin väga väga rohkem maadelda, drillida ja rullida, aga eks sellega peab ootama. Sügisest tahaksin ka püstivõitluse baaskursuse läbida, et õpiks lööma ja kaitsma. Hetkel üritan jätta ühte jitsitrenni nädalasse, kuid hästi hästi kergelt, sest jooks on põhiline, nagu vanasti oli punk. 

Veidi tegin ka lihastrenni ja joogat, sest päris ilma ikka ei saa - mina usun täiesti kindlalt, et keha vajab ja tahab vaheldust ning lihastrenn (mis pole päris jõusaalis suurte kangidega vehkimine) tuleb ainult kasuks. 

Statistikat ka: 

Kokku 27 trenni ja 24 tundi
Polari andmetel tegin maikuus 553 483 sammu ja läbisin 367,5 km
Põletasin 65 185 kalorit, trenniga neist 8155 (jits välja jäetud muidugi). 

Iseenesest asjalik värk mu meelest, aga ilmad on ka palju ilusamad, saan rohkem õues käia, jalutada ja aktiivne olla. 

Sel nädalal ootab ees Narva Energiajooks, Martin Aedma seminar ja loomulikult jaanipäev-puhkepäev! Ooojeee! 

Kommentaare ei ole: