reede, 6. mai 2016

Aprilli kokkuvõte

Woah, kuidagi on juba mai kestnud, väljas on imelised ilmad ja et süda saaks rahu, viskan siia oma väikse jutu aprilli tegemistest. 

Nagu näete, ikka väga vaikne kuu, umbes 10 trenni vähem, kui tavaliselt. 
Sellel on kohe mitu põhjust - esiteks käisin kuu alguses oma esimesel jitsivõistlusel ning pärast seda taastusin sellest veidikene, kuu esimesed kolm-neli päeva ei teinud põhimõtteliselt midagi.

Aprilli keskel tundus, et asi juba päris hea, kui mind hakkas segama väga tüütu põlvevalu, mis pole ka tänaseni veel täiesti ära läinud. Selle tõttu tõmbasin muidugi trennid kohe miinimumi, sest isegi tööl oli valus kõndida. Mingil hetkel hakkasid valutama mõlemad randmed ja viimased kaks päeva on valutanud üks kurgupool, mis tähendas, et nt eilses jitsis õppisime selja tagant kägistamise detaile ja ma ei saanud trenni kaasa teha, sest minu puhul juba kurgu poole vaatamine tõi väljapatsutamise kaasa, mul oli nii valus. 

Selle tõttu isegi täitsa mõnus, et 60km sai joostud ja jitsi sai ka omajagu tehtud. Maikuus ootab mind Tartu Kevadjooks, mis on juba järgmisel nädalal ja praegu tundub, et mingisugust reksi sealt vist loota pole, hea on see, kui ära saan joostud ja tehtud :)

Sellest põlvehädast läks ka kuu keskmine aktiivsus loomulikult alla, it is what it is: 

Tegin 17 trenni ja kokku 20 tundi. 
Polari andmetel tegin 439 140 sammu ning läbisin 282 km. 
Põletasin 58 780 kalorit, trenniga neist 5019

Ma muidugi lohutan end sellega, et vähemalt läks selle puhkeajaga pulss joostes palju palju paremaks, viimane jooks eile õhtul oli keskmise pulsihga 145 ja tempo veidi üle 7 min/km. See on minu jaoks ikka imeline, eriti kuna nt Polariga alustades oli sellise tempo juures pulss keskmiselt 10 lööki kõrgem. Pole halb, lootust on :)

Ja loomulikult teen reklaami - VÕIMLAs alustavad suvel nii maas- kui püstivõitluse baaskursused! Kui oled Tartus ja on nädalas kolm tundi vaba aega, miks mitte proovida :) 

Ja teine P.S. veel - kui tunned, et mu väike spordiblogi on tore ja mõistlik ja meeldiv lugeda, saab sellele oma poolthäält anda Eesti Blogiauhindade jagamisel: link.

Kommentaare ei ole: