reede, 15. aprill 2016

Mõni päev on parem kui teine

Ärkasin hommikul iseenesest kell 8:30 (minu jaoks vara), sest uni oli otsas. Päike paistis aknast sisse, vaaritasin hommikupudru, tegelesin e-kursusega, mõnulesin.

Võtsin end kokku ja jooksin nädala pika jooksu ära, kuulates samal ajal ühte uut podcasti, kus vesteldi Deadpooli tegijatega, sain päris palju kasutuid teadmisi juurde. Pulss oli mõnus, enesetunne hea. Suutsin täna end isegi kokku võtta ja vahurulliga lihased üle käia, see oli tõesti päris rõvedalt valus. 

Pärast jooksu kosutasin end imelise peediburgeriga, mida on näha ka blogi-instagramist ning läksin sel nädalal kolmandat korda kinno (vaba aega veetma, that is). 

Õhtupoolikul külastasin lemmikneidudega Tartu uut vegan-kohvikut, kus oli väga mõnus toit, imemaitsev kohv ja väga siiralt tore ja kogenematu teenindaja. Minu lemmikhetk tänasest - neiu paneb kohvi mulle lauale, ütlen, et "suhkrut pole vaja, aitäh" - "on ikka!"

Õhtu lõpetas mandariinilimonaad ja nüüd valmistun vaimselt homseks tööpäevaks. Tundub, et pimedam hetk on jälle selleks korraks möödas. Samuti tean, et täna öösel ei ärata mind see, et keegi mu kõrval mind hellalt peksab või öösel matemaatikast räägib või mind oma jõllitamisega üles äratab. 

Kuidas Su reede läks? 


2 kommentaari:

Eva I ütles ...

Lõpuks jõin Pahades Poistes jäävett :) tore reede ;)

kristel ütles ...

Jäävesi on parim vesi! :D