esmaspäev, 4. jaanuar 2016

Detsembri kokkuvõte

Okei, viimane kord ilmselt eelmisest aastast rääkida - tegin detsembris ikkagi ka veidikene trenni. 

Kõige rohkem käisin jõusaalis - lift things up and put them down. Mingit hiiglaslikku arengut ei täheldanud, aga natukene ikka. Uueks aastaks on mul mõistlikud jõusaalieesmärgid samuti paigas - kükk vähemalt oma keharaskusega; jõutõmme kahekordse keharaskusega; rinnalt surumine 75% keharaskusega. Üldiselt mulle eriti jõusaalis ei meeldi käia, sest mul on nõrgukese tunne, keda kõik vaatavad ja salaja itsitavad, samal ajal endale kangidele sajakiloseid raskusi ladudes. Objektiivselt ma tean küll, et keegi ei pane mind tähele, aga me kõik oleme ju omaenda universumi keskmes ja pidevalt oma peas rambivalguses. Noh, õnneks ei ürita keegi minuga vähemalt jõusaalis rääkida, sest resting bitch face. 

Teisel kohal sel kuul oli jiujiiiitsu - seda sai harrastatud viiel korral. Üsna asjalik kuu, arvestades, et talvevaheaeg tähendas ka kahenädalast trennipausi. Pikemalt ei oska midagi kirjutada .. peale selle, et viimane trenn oli lihtsalt imeline. Terve päev oli mul niii paha tuju, et tahtsin lihtsalt nutta ja vihane olla, aga sel hetkel, kui esimene drill algas ja selg maad puudutas, läks keskendumine väga pinevaks ja tuju tõusis 200%. Kohe. Trenn lõppes naerdes ja muuhulgas nägin oma esimest vööandmist (Jorgen sai pruuni vöö, superjee!), mis oli väga väga väga lõbus. Õhtu jätkus VÕIMLA jõulupeoga ning püstivõitlejate neidude jitsi proovima meelitamisega. Õhtu jooksul oli mängus ka vähemalt üks pronksist peenis. 

Jiujitsu on päriselt ka lõbus, isegi kui ainult peikale. 


Praegu vaatan imestusega, et käisin jooksmas ainult kolmel korral. Oleksin võinud vanduda, et jooksin palju rohkem. Noh, uuel aastal uue hooga, ma arvan :D Lisaks veel natuke joogat ja paar rühmatrenni ka. 

Statistikat ka: 

Kuu jooksul ainult 22 trenni, kokku 23,5h trennitegemist. Puhkus on puhkus. 
Samme 395 925 ja läbitud 242km
Kulutatud umbes 60 358 kalorit, neist trenniga 6638.

Küll aga plaanin jaanuaris jälle vaikselt rohkem tegutsema hakata, sest trenn on lahe ja kuidagi peab tumeda talve endorfiinide najal üle elama. :)
Kommentaare ei ole: