kolmapäev, 12. august 2015

Puhkusenädal

... ehk praeguse seisuga on täna mul kolmas puhkusepäev töölt! Hing laulab sees, sest juhuslikult on tegu ka mu sünnipäevanädalaga, mis pühapäeval kulmineerub minu veerandsaja aasta täitumisega! 
Oma tööst ma pole siin väga rääkinud, aga kuna peamiselt on mul õhtused vahetused ning enne kella ühte magama ei saa, on praegune aeg olnud ikka täielik õnnistus, enne keskööd magama ja hommikul vara üles :) hommikul ma muidugi midagi asjalikku ei tee, aga ega alati polegi vaja. 

Sünnipäevanädalal ma otsustasin, et teen kõike täpselt seda, mida hing ihaldab, peamiselt on selleks olnud raamatulugemine, veidikene sporti ja päikese käes lebamine. Küll aga käisin eile taaskord jiu-jitsut tegemas ja tulin ära nii hea emotsiooniga - baaskursusega on näha, et ma tõesti arenen seal veidikene ja vanade trikkide ülekordamine on alati kasulik. Ma väga loodan, et sügisel leian kuus kasvõi mõne õhtu, et saaksin kallistada inimesi, kes ei taha kallistatud saada (aka jiu-jitsu, the most touchy-feely sport there is) - ma toon näiteks selle video - vaadake, sellega ma tegelengi, 25+ soojakraadidega me hõõrume üksteise vastu ja see on juba päris naljakas, sest lõpurullide ajaks on inimesed nii higised, et sa üritad kala kätega püüda, kõik libiseb lihtsalt käest. 

Igatahes täna oli mu hea tuju aluseks see, et ma käisin esimest korda discgolfi mängimas. Mul on hea meel, et teadjamad inimesed kaasas olid ja sain isegi enne mängu algust tervelt 4 (!) prooviviset teha ja vaadata, et kuidas seda taldrikut hoidma peab. Ma lootsin küll, et äkki SEE on see sport, kus mul on loomulik anne, aga tuli välja, et nii see pole. Kõige kehvemini mul ei läinudki vist, aga omajagu läks taldrikuid ikka võpsikusse ja vahepeal andsid sõrmed lihtsalt alla poole sirutuse pealt. Punktiskoori ma ei tea, aga ma olen üsna kindel, et jäin päris tugevale viimasele kohale. Lõbus osa selle juures oli aga kõik muu - ilm oli hea, seltskond oli jube mõnus (kohtusin ka Miinaga, keda olen juba internetis stalkinud, sest sport liidab) ja nalja sai omajagu. Vahepeal on hea lihtsalt veeta aktiivselt aega, mitte teha trenni, nii et veri ninast väljas. Tegelikult ju ongi mu eesmärgiks aktiivne eluviis, selles kontekstis siis see, et jõuaksin mäest üles joosta võsast taldrikut ära tooma, mitte ei hakkaks poole tee peal hingeldama. 

Sünnipäevanädala juurde kuulub ka see, et ma söön palju jäätist ja täna tegin Nutella-saia ja olen lihtsalt hea ja lihtne neiu. Homme ootab mind ees pisike kõrvalepõige meie lõunanaabrite juurde ja juba laupäeval plaanin olla naerunäoga Rakveres stardis, tuleb sealt, mis siis tuleb. Suvi on vahepeal ikka imeline. :)


Kommentaare ei ole: