laupäev, 8. august 2015

Nädal 03.08-09.08

Sel nädalal mul polnud jooksutahtmist. Tee või tina, lihtsalt ei olnud tunne, et jess, läheks  täiega jooksma. Niisiis ei hakanud peale suruma ning hambad ristis oma nö kava jälgima ja tegin asju, mis mulle hetkel rohkem meeldivad. Samuti teen kokkuvõtte täna ära, sest homme olen päev otsa tööl ja ei mahuta trenni mitte kuhugi. 

Esmaspäeval taastusin pühapäeva pikast jooksust. Tegelikult oleks olnud energiat küll, et joosta, aga tundus mõistlikum veidikene pausi teha.

Teisipäeva hommikul külastasin uuesti DeepWorki, mis sel korral tõestas mulle taas, et ma ei jaksa eriti planku hoida - läinud on need ajad, kui jõudsin 3 minutit sirgena vedeleda, praegu on ikka kohe kümnendast sekundist juba väga raske. Samuti keskendus see trenn mu arvates veidi rohkem jalgadele ja selg ei jäänud superkangeks, jesssss. Pärast trenni tegin kerged 5km jooksu ümber jõe ka.

Kolmapäeva hommikul läksin sõbrannaga jooksma, natuke jäime ajaliselt hiljaks, sest oli kogu aeg jube palav, nii et tegime kõnnipause ja see oli rohkem lõbus hommikuäratus kui päris trenn. Umbes 4,5km, täpselt ei tea, sest Endomondo GPS streigib mul viimasel ajal. Kolmapäeva õhtul käisin MyFitis spinningus, sest tõesti, hommik polnud trenni maiguga - pluss sobib mulle ajaliselt spinning nii harva, et peab seda momenti ära kasutama :) väga mõnus oli, kuigi jah, jalad olid väsinud. 

Neljapäeval väisasin jälle VÕIMLA maasvõitluse baaskursust, sest kuumal suvepäeval on lihtsalt i-me-li-ne hõõruda end teiste higiste inimeste vastu. Tulid kohe kõik enda baaskursuse trennid meelde, kus õhku lihtsalt polnud ja juba soojenduse lõpus tilkus nina otsast higi. Igatahes kõik klappis, sain jälle vanu teadmisi uuendada ja maasvõitlus on asi, millest ma tunnen ikka korralikult puudust oma õhtuse töö juures. 

Reedel pidin tegelikult jooksma, aga nii paganama palav on ju, et tukkusin päev otsa suht ja läksin õhtul hoopis BodyPumpi. Kaasa võtsn sõbrana ka oma uue pulsikella, mille endale sünnipäevakingiks ostsin :) tundus töötavat küll, mingeid suuri üllatusi ei tulnud, sest raskused võtsin kerged - keskmine pulss 138, max 171, kaloreid veidi üle 400. 
Pulsikellast räägin kindlasti lähemalt, kui sellega lõpuks jooksma jõuan, aga praegu kasutan agaralt selle aktiivsusmonitori osa, mis juba purustab mu idee sellest, et ma kõnnin palju ja "ega mu töö nüüd niii istuv ka pole". Töö on istuv ja täna ma väikest karikat ilmselt ei näe, kui just öösel Tasku keskuses ei hakka sprinte tegema :D

Nädalavahetusel teen tööd ja täna käisin sooja ilma puhul veidi vee ääres ka vedelemas. Tundsin end selle nädala pärast veidi süüdi küll, sest järgmine nädal tuleb Ööjooksu pärast juba kergem ja oleks võinud ju ikka joosta. Aga siis ma mõtlesin, et teen ju sporti eelkõige enda lõbuks ja kui ma tõesti ei taha praegu jooksma minna või kui väljas on palav, pole mõtet end ju ära tappa. Poolmaratonini aega veel .. hirmutavalt vähe nädalaid, appi. 

1 kommentaar:

Margit Partei ütles ...

Ootan reportaaži esimeselt pulsikellaga jooksult. :)