esmaspäev, 6. juuli 2015

Nädal 29.06-05.07

Terve eelmine nädal möödus kolimisele mõeldes, kortereid vaadates, kortereid hinnates ja siis päriselt kolides-koristades. Appi-appi-appi, loodetavasti järgmise koha siiski juba ostame ja sellest saab meie päris oma kodu. Igatahes, veidi jõudsin trenni ka teha. 


Esmaspäeval ma külastasin MyFitnessis "Kõht-selg-tuhar" trenni. Treener oli kõige lahedamate juustega Maigi Varusk ja ta oli nii armas ja motiveeriv. Kokku tegime palju kükke, kummilindiga harjutusi õlgadele-kätele-seljale ning päris palju kõhulihaseid. Plaan on üritada korra nädalas jõuda trenni, mis keskendub kõhu- ja kerelihastele, noh, et jooksu ajal jõuaks end ikka püsti hoida. 

Teisipäeva hommikul käisin kergel 7km jooksul Raadi mõisa ümbruses. Tempo mõnus aeglane, hommik värske. 

Kolmapäeval tegin puhkepäeva. Mu põhjendus selleks oli peamiselt see, et ma ei viitsinud jälle juukseid pesta :D igaühele omad põhjused. 

Neljapäeval käisin hommikul varakult ümber Emajõe, kokku veidi üle 6km. Aeglane-aeglane jooks. Aga hommik oli, ei saagi midagi kiiremat teha, kui keha veel magab. 

Reedel tegin ühe mõnusa Body Balance'i päeva. Kava mulle väga südamelähedane pole, pluss saalis oli väga väga palav, aga hea oli ikka. Sain veidi lahti venitada ja puusad said korraks jälle liikuma. Pärast seda läksin randa liivatormi kätte lamama ja sain lõpuks endale veidi jumet ka peale. 

Laupäeva hommikul ma teadsin ette, et päev tuleb täis asjade tassimist, viiendale korrusele ronimist ja õhtul plaanisime maale sauna minna. Mis lahendus ikka - tuleb pikk jooks hommikul kell 7:30 ära teha! Võtsin hommikul laimimaitselise energiageeli ja paar lonksu vett ja panin uhama, mis ikka. Enesetunne oli terve aeg jube hea, nii mõnus vaikne hommik, kedagi peale minu ei liikunud, alles Ihaste silla lõpus märkasin esimest vastusörkijat. Samas väsisin ikka korralikult ära ja janu oli lõppus suhteliselt tappev, millele lisandus ikka mu pahkluude tuikamine, mis pikkadel jooksudel millegipärast ikka jätkub. Noh, kokku 13km ajaga 1:27, nii et keskmine tempo isegi alla 7min/km, mis oli üsna üllatav, sest ausalt, nii varajane hommik ja parajalt kuum ka.

Pühapäeval magasin hommikul kaua, sõin Toidufestivalil imelist jäätist, tassisin veel asju ja siis läksin õhtul tööle. 

Kõike arvesse võttes päris asjalik nädal, jooksu sai jälle 10% rohkem, nagu plaanis oli. Sel nädalal veidi veel juurde ja siis lebonädal otsa, kuigi ma ausalt ei tea enam, kuidas vähem joosta, praegu on nii hea minek sees ja motivatsiooni on ka ülearugi. Jei :) 

1 kommentaar:

Margit Partei ütles ...

Juhhuu, nii tubli!