esmaspäev, 20. juuli 2015

Nädal 13-07-19.07

See nädal oli reisunädal ja puhkenädal. :) Reisust räägin lähemalt varsti, kui piltidega viitsin tegeleda, aga see oli nii väga lõbus ja iga minutit oma ootamisest väärt! :) 


Esmaspäeval käisin sörkimas Tamme gümnaasiumi juures, avastasin, et joosta on väga tüütu, kui su maja ümber kolmest küljest ehitatakse ja igal pool mujal Tartu linnas ka. Hakkama igatahes sain ning tagasiteel ma jooksin ka treppidest 5x üles, mis Riiamäe küljel (mille juures ma noore neiuna ka liputajat olen näinud, true story). Siit ka esmaspäevane jooksjalugu - sa tead, et su spordirinnakad on liiga vanad, kui sa pead trepijooksu ajal rindu käes hoidma :D  lõbus oli ikka, kuigi väga aeglane ka; seda tempot jm arvestan umbes, sest trepijooksu ajal ma Endomondot pausile ei viitsinud panna. 

Teisipäeval oli kord lihastrenni käes, tegin MyFitnessis imearmsa Heleri Huuse juhendamise all suure võimlemispalliga erinevaid trikke - isegi sakin natuke vähem, kui enne. Kõhulihased küll ei jäänud sel korral valusaks, selle võrra oli veidi lebom trenn vist. 

Kolmapäeval käisin tiirukesel Tähtvere pargis, tegin seal ka 5x künkajooksu. Teooria on see, et puhkenädalal teen lühmeaid otsi, aga selle korvamiseks tegin veidi asjalikumaid asju. Olin veidi kiirem kui esmaspäeval, aga ikka samasse auku. Kui aktsepteerida, et hommikuti võib aeglane olla, on hommikujooksud täitsa mõnusad tegelikult. 

Neljapäeval tegin teise ringi Tamme staadionile ja tagasi, seal on nii mõnus joosta, hea pinnas ja veidi künkakesi ka. Tagasiteel veel 5x trepisörki, Kokku 5km mõnusat rahulikku sörkimist. Jalad olid omajagu väsinud küll, mulle sobib paremini, kui saan nädala keskel ka ühe puhkepäeva teha, aga pole viga, sest pärast seda puhkasin kolm päeva, mille ajal sain palju istuda ja süüa ja rahulikult jalutada ja veidikenegi hinge tõmmata. 

Kokku siis veidi jooksin, veidi tegin jõudu, hea mõnus puhkenädal. Täna olen kuidagi üdini väsinud tagasilennust, laste kisast ja emotsionaalsest stressist (iialgi pole ma veel niiiiii napikalt lennule jõudnud ja jooksnud läbi terminalide nagu filmides), nii et söön šokolaadi, vaatan multikat ja leban. Spordilainele homme tagasi, ega poolmaraton end ise ära ei jookse ;) 

A mis sa sel nädalal tegid? 

Kommentaare ei ole: