esmaspäev, 13. juuli 2015

Nädal 06.07-12.07

Sellel nädalal sai joosta küll. See nädal oli nö nihkes töönädal, kus ma E-N olin igal õhtul tööl ja P tegin pika otsa, nädalavahetuse enda veetsin Lahemaal ja vaatasin merd ja hingasin loodusõhku ja sain lõpuks paljajalu muru peal ringi jalutada! 

Esmaspäeval oli veel soe ilm, päike paistis, tahtsin minna väikesele ringile ümber sildade, kuid arvestasin oma maja asukohta valesti ja jooksin 9km tempoga 6:01 min/km. Ise olin ka pärast üllatunud, minek oli väga hea ja mulle ikka meeldib soojaga joosta. Mõnus. Kahjuks on nüüd muidugi suve kaks ja pool päeva läbi ka ning edaspidi näeme pilvi ja hallust. Jei. 

Teisipäeval käisin MyFitnessi BodyFitis, tegime harjutusi kummilindiga, matil ja vahurulliga. Muuhulgas rullisime lihaseid ka, see oli minu jaoks päris naljakas, sest kui treener ütles: "reie nelipealihasel võib mõni valusam koht olla", olin mina juba valust grimassitamas, sest terve mu reie väliskülg on suur valus koht. Õa, ma tean küll, et peaks rullima ja mul on rull kodus ka olemas, aga maiviiitsijuomaigaaad. 

Kolmapäeval lebosin ja ei teinud trenni. Mulle ei meenu praegu ka, mida ma siis trenni asemel tegin, aga ju ma midagi tegin ikka, tõenäoliselt olin väsinud. 

Neljapäeva hommikul tegin väikese tiiru ümber sildade, 4,5km aeglaselt. 

Laupäeva õhtul tegin pika ja rahuliku jooksu, 15km, keskmine tempo 6:12 min/km. Pikemalt kirjutasin sellest siin, sest see oli esimene kord mul nii pikka maad joosta, jeeeiii! :) 

Käesolev nädal tuleb rahulikum, sest juba teist päeva maadlen tugeva peavaluga ning nädalalõpus ootab üks välismaine pulmakülastus. Sealt tuleb ka ilusaid pildikesi, aga vähe sporti. 

Kommentaare ei ole: