esmaspäev, 29. juuni 2015

Nädal 22-28.06


Jutt lühike, nädal vaikne.

Esmaspäeval tegin kerge tiiru ümber Tartu sildade, veidi üle 5km. Sõbrannaga jutustades läks aeg kiiresti ja tempo oli mugav.

Kolmapäeval jooksin võistlusel 7,2 km ja surin, sest millegipärast mul pole võhma ja minekut. Ilmselt neid põhjuseid on mitmeid ja ei hakka neid kõiki siin analüüsima. Jooks sai igatahes tehtud ja uhke tunne oli küll, et jaanipäevaga sai midagi asjalikku korda saadetud.

Järgnesid laisad päevad Pärnus ja üks väga töine laupäev.

Uuesti trenni jõudsin pühapäeval, kus ma jooksin esmalt 2,6km soojendust hästi aeglaselt, siis läksin otse BodyBalance'i uut kava uudistama (ei meeldi eriti, minu jaoks veidi igav, peab poose väga kaua hoidma ja mulle meeldivat nö liikuvust-sujuvust selles kavas pole) ja pärast seda läks hinge alla proovimiseks esimene energiageel, mille toel jooksin veel 8,5km. Lõpus hakkas kuum ja terve aja valutas mul jälle kõht, ma ei tea, ma vist pean oma minisporditegemisegi maha jätma, kui nii edasi läheb. Loodame, et ei lähe igatahes. 


1 kommentaar:

Simon ütles ...

Hei! Olen Simon JLP kommunikatsioonibüroost ja me viime varsti läbi uut blogimaastiku uuringut (rohkem infot: http://www.jlp.ee/blog/2014/11/11/jlp-eesti-esimene-blogimaastiku-uuring). Me oleks väga huvitatud teie kogemusest blogimisega, aga paraku ei leidnud ma siit teie e-maili. Kas oleksite palun nõus selle siia kirjutama, et saaksime teile varsti küsitluse saata :)? Kui te ei soovi oma kontakte siin jagada, siis kirjutage mulle palun simon.suviste@jlp.ee. Tänud ette!