pühapäev, 5. aprill 2015

Nädala kokkuvõte 30.03-05.04

Nädal on pääääris raske olnud, seda nii tervise kui vaimse sooritusvõime vaatenurgast. Oma tervisest kirjutan lähiajal kindlasti uuesti, aga selle koondnimi on "kontoritöö tapab".
Sel nädalal oli mul ka väike murdehetk, kui ma leidsin juhuslikult oma mõõdud ja ajad eelmisest aastast ja sain aru, et olen terve aasta pmtst tühja rapsinud, olen samas kaalus-mõõdus ja kõiges, mis teen, olen keskpäraselt kehv. Siis mõtlesin, et mis ikka, keskendun vahepeal muudele hobidele, õmblesin seeliku ja tegin tordi, neid näete mu instagramist blogi paremal pool :) Esmaspäeva hommikul tegin esmakordselt Pilatest (MyFitnessis), mulle väga meeldis - hommiku alustamiseks ideaalne ja rahulik trenn, samuti oli treener mulle äärmiselt sümpaatne: leebe häälega, selgete ja arusaadavate juhistega. Homme hommikul lähen uuesti :) 

Teisipäeval käisin jiu-jiitsut tegemas, õppisime kolme erinevat jalalukku: kaks pahkluule/hüppeliigesele ja üks põlvele. Korralikult tuli mul välja ainult see põlvelukk, sest neiu, kellega ma paaris olin, on tegelenud pea terve elu ka võimlemisega ja tema pahkluud vist ei jõuagi sinna valupunkti. Või vähemalt ei ole mina valmis neid nii kaugele painutama, et tal valus hakkaks. Hea on see, et ka minu pahkluud on päris mobiilsed ja samuti sain rullides veidi enesekindlust. Samas tegin veidike JÄLLE seljale liiga, mistõttu kolmapäeva plaanitud trenni jätsin ära. 

Neljapäev oli samuti jitsipäev, tegelesime kaitseasendi hoidmisega ja sealt püstitõusmisega. Oli päris lõbus, sain veidi ka maadlusest maigu suhu. Trenn ise oli lõbus ja kuna olin peikaga paaris, sain uusi detaile ja teadmisi hästi palju. 

Reedel-laupäeval olin pikalt kinos tööl, ulme, mis massid sinna vabadel päevadel ikka tulevad. 

Pühapäeval tegime tund aega jitsi avatud matti ja sinna otsa umbes tund aega joogat Indrek Talpsepa juhendamisel. Avatud matil drillisin põhiasju, mille baas mul on paigast ära läinud, ja jooga oli ... nagu jooga ikka, venitad ühele poole, venitad teisele poole, hingad sügavalt. Lahe oli see, et saime varese-poosi teha, seda pole ma üheski nö grupijoogas teha saanud siiani. Ma olen selle poosiga päris palju maadelnud, sest mu ranne andis vahepeal mitmeks kuuks otsad, aga nüüd olen saanud jälle probleemivabalt harjutada. :) 

Nädal ühesõnaga kergemat sorti, aga mõnus. Üritan aprillis veidi rohkem jitsile keskenduda, sekka muid asju ka. Kuna jooksuvõistlused on minu jaoks praegu välistatud, tegelen muude toredate asjadega ja ei tunne end selle tõttu kehvemini. 

Nädala emotsioon: iseendaga rahu sõlmimine (või selle poole püüdlemine vähemalt) :D 
Nädala toit: enda tehtud avokaadotort :) 

Kommentaare ei ole: