neljapäev, 23. aprill 2015

Kolmapäev toidus 22.04

Sel korral panin rõhku rohkem hommikusöögipildile, pärast läks kuidagi päev nii kiireks, et see pildistamine ei tundunud eriti oluline.


Hommikusöök: banaanipannkoogid (banaan+muna+maitseks kaneeli), seda siis päris korralik hunnik, sest hommikusöök oli pärast varajast Bodypumpi. Kõrval mustikad ja isetehtud kohupiima-vaarikajäätis :) Lahustuv kohv ka muidugi nagu aamen kirikus. No vaadake neid pannkooke lihtsalt, need olid supermaitsvad, teen neid täna vb lõunaks uuesti.

Lõunasöök: hiiglaslik õun ja võileib singi,juustu ja kurgiga. No ei olnud kõht tühi.

Õhtusöök: taaskord ülejäägitoit eelmisest päevast - bataadi-kaalikapuder, kõrval aurutatid brokoli, värske tomat ja sealiha sinepikastmes. Praegu märkasin, et mitmendat nädalat söön kolmapäeviti maguskartulit :D aga asi on selles, et mulle tavaline kartul pole kunagi eriti maitsenud (välja arvatud kartulisalati sees) ja siis ma asendan selle maguskartuli ja teiste juurviljadega, kui pudru tahtmine tuleb.

Vahepaladena sõin veel õhtul peotäie mandleid ja tööl paar Kalevi kaeraküpsist šokolaadis.
Huvi pärast lõin andmed Nutridatasse ka ja kokku tuli 1600kcal. Päris üllatav, et seda kogust pean endale sisse suruma, sest kõht polnud peaaegu üldse tühi terve päev. Muidugi Nutridata jauras jälle mulle, et söön liiga vähe süsivesikuid, isegi pärast seda, kui olin küpsiseid õhtuooteks muginud. Saa siis aru :D

Kommentaare ei ole: