neljapäev, 9. aprill 2015

Kolmapäev toidus 08.04

Päev oli trennivaba ja veetsin selle kodus spa-päeva tehes ja koristades.


Hommikusöök: isetehtud müsli keefiriga, kõrvale banaan ja lahustuv kohv, nagu ikka. Vaatasin ühel päeval huvi pärast, et mis selles poemüslis on ja tõesti, suhkru poolest oleks kasulikum jäätist süüa, seda on 100g kohta jäätises vähem kui poemüslis. Samal õhtul viskasin ahju sooja ja tegin suure portsu kodust kaneelimüslit hunniku seemnete, pähklite ja jõhvikatega, sekka veidi mett ka, aga kindlasti on suhkrut tunduvalt vähem.

Lõunasöök: veggie-delight ehk kookospiima-karrikastmes bataat, paprika ja oad, kõrvale lillkapsa"riis". See oli nii hea, et sõin kohe julgelt, võtan täna ka tööle õhtusöögiks kaasa :)

Õhtusöök: jäi kahjuks pildistamata, aga tegin tööle kaasa kahest munast omleti sulatatud juustuga, kõrvale sõin karbi Rimi ploomtomateid (need on praegu niiiiiii maitsvad) ja õhtul sõin kaks õuna ka ära.

Katsetan paar nädalat juba "puhtamat" söömist ja seda nö patupäeva varianti. Kõik sujub täitsa okeilt, aga tööl olen kaks päeva juba vaadanud kausitäit šokolaadi ja täna nägin öösel unes, kuidas ma krõpsu sõin. Päris terve inimese mõtlemine see pole, aga vaatame, mis juhtub. Kui ikka väga pahuraks lähen, siis vaatan edasi, praegu tundub küll pea selge ja isegi suuri isusid otseselt pole. Patupäeval eelmisel nädalal sattus "ebatervislikust" kraamist saiakesi, nutellat ja üks mesise pirni siider suhu, pole midagi eriti hullu :D
Kas teil on patupäeva ja nö puhta söömise süsteem kunagi toiminud? Või on see mingi veider hullus ja peaks ikka sööma nagu tavaline inimene? Ootan kõiki arvamusi, ausalt, mulle endale tundub küll, et mõtlen jälle üle ja noh, tahaks šokolaadi :D

Kommentaare ei ole: