esmaspäev, 2. märts 2015

Nädala kokkuvõte 23.02-01.03
Esmaspäeval külastasin AHHAA keskust, andsin verd ja õhtul tegin trenni nagu pole juba tükk aega teinud. Esmalt soojenduseks Zumba, millega ma üldse rahule ei jäänud kahjuks. Treener oli väga ilus vaadata, aga miks sa üldse trenni annad, kui sa trenni ajal ühtegi sõna ei räägi? Zumba minu jaoks peaks olema pidu ja lõbus ning treener on selles VÄGA oluline osa. Kui tema on lihtsalt terve aja vait, siis õige tunne jääb ikka saamata.
See-eest nö "päris" trennina tehtud BodyPump oli hiilgav. Jaksasin jälle oma raskustega teha, miski ei valutanud ja jõudsin isegi raskuseid veidi lisada. 

Neljapäeval tegin Synrgy ringtreeningut Johannaga. Trenn oli taaskord tore ja piisavalt raske. Harjutusi tegime kolm ringi ja need hõlmasid jalgu, käsi, kehahoidu - kokku kõik oli nõudlik, aga mitte selline, et suren kohe maha.

Reedel algas Tallinnas BJJ talvelaager, kuhu ma otsustasin pärast pikka kõhklemist ikkagi minna lootusega, et saan ehk veidi paremaks. Talvelaagri üldine teema oli põgenemine olukordadest, mis pole head - kui vastane on sinu kaitsest juba möödunud, mida teha, kuidas käituda. Reedeõhtune trenn oli päris teoreetiline ja füüsiliselt mitte eriti nõudlik, keskendusime rohkem tehnikale. Küll andis tunda, et olen harjunud 90minutiliste trennidega, pärast seda kadus keskendusvõime nagu tuul lagedal väljal. 

Kohustuslik "togetherstuff" pilt
Laupäeval treeninglaager jätkus, päevane esimene trenn oli juba füüsiliselt tunduvalt raskem. Selles võis oma osa mängida ka see, et valisin endale partneriks ühe Rootsi neiu, kes oli valge vöö nagu minagi. Vahe oli aga selles, et tema on nelja triibuga valge vöö ja Rootsi algajate meister .. ja ta sõitis minust konkreetselt üle nagu teerulliga. Minule see oli kasulik muidugi, aga teises trennis tundus, et temal minuga on ikka liiga lihtne, mistõttu vahetasime partnereid ja viimase trenni tegin oma peikaga, "Ilus Kükk" Orgusaarega. 

Laagrist jäi üldiselt hea mulje, kui mõistusega võtta - selgelt korraldatud, hästi seletatud, teemad olid arusaadavad. Subjektiivselt aga olin ma kergelt kurguvalus, väsinud ja motivatsioon langes laupäeval juba korralikult, kuna ma lihtsalt ei tunne, et ma üldse jitsis paremaks saaksin. Mitte et ma oleks oodanud, et see laager nüüd maagiliselt teeb minust midagi superosavat, aga kõik teised on kuidagi paremad minust kogu aeg. Oeh ühesõnaga. Samuti oli "lõbus" seik see, kui reedel trenni ajal kukkusin ühele noormehele konkreetselt pähe, tema ei saanud haiget, aga minu selg sai korraliku hoobi täpselt lihasesse. Noh, mis ikka, pidasin vastu ära ja tänaseks on juba parem asi. Kontaktalad, jee!

Kokku sel nädalal 5tundi BJJd ja 2 tundi jõutreeningut, lisaks siit-sealt muid asju. Mitte parim nädal, aga mu plaan ongi nüüd veidi mõistlikumalt trenni teha ja vähem rapsida. Elus siiski muid asju ka :) 

Kommentaare ei ole: