esmaspäev, 16. märts 2015

Nädala kokkuvõte 09.03-15.03

Pärast haigust vähem terve olemist tegin sellise poolvaikse nädala. Teisipäeval käisin hommikul jooksmas. Jee! Tegelikkuses mitte nii jee. Tegin ühe klassikalise Ihaste-ringi, mis on umbes 7-8 km pikk, oleneb sellest, kui kaugele ma sörkida jõuan. Sel korral otsustasin joosta täpselt nii, et oleks hea olla. Hea mul aga terve selle jooksu ajal eriti ei olnudki. Tagantjärele saan aru, et mõtlesin lihtsalt üle - kogu aeg mõtlesin, et oi, mis mu tempo on ja hmm, üldse ikka võhma pole. No selliste mõtetega ei saagi kiiresti ja rõõmsalt joosta. Edaspidi võtan üheks eesmärgiks vähem mõelda, rohkem teha! :D Keskmine tempo 6:58. Issandjumal, selline tunne, et kepikõndijad läksid ka minust kiiremini.

Neljapäeval käisin hommikul jõutreeningus - oli väga mõnus, Johannast hakkab vaikselt minu lemmik saama, ta on alati heas tujus ja tema trennid on nii mõistlikud. Vastandiks ühes teises ringtreeningus treener kogu aeg uhab kardioasju vahele ja ühel korral ühel neiul (mitte minul õnneks) läkski pilt eest ära. Ja noh, mulle meeldib rahulikult jõudu teha, mitte paaniliselt kosmonaute vehkida. Vabandust, nüüd need on vist moodsa nimega burpee'd. 
Neljapäeva õhtul läksin üle tüki aja jitsi, superjee! Kahjuks polnud ka see trenn nii superjee kui tavaliselt. Peamine põhjus minu jaoks oli see, et teema oli mõeldud inimestele, kel on rohkem kogemust - ühesõnaga olen liiga noob aeg-ajalt, et asju hoomata. Samas õppisin päris laheda käeluku ja sain viisakalt rullida ja nalja heita. Ära tulin igatahes hea tujuga. 

Reede hommik leidis mind BodyPumpist, kus otsustasin ka kurikuulsa uue kava üle kaeda. Ei teagi, kas kartsin nii väga ette ja võtsin raskuseid liiga vähe, aga minu arvates polnud üldse nii hull. Lõpus õlalugu võttis ikka päris võhmale, aga õlad ongi mu kõige nõrgem osa ilmselt. Väljaasted meeldisid kohe väga, jalad värisesid nii mõnusalt all. Tuli meelde kava number 88 (mis on siiani muusika poolest minu lemmik), kus suutsin algul väljaasteid ainult poole kava ulatuses teha - taustaks oli siis Akon&Guetta&Ne-Yo Play Hard. Ahh, good old times. Uue kava muusika mulle küll väga peale ei lähe, aga saab hakkama, kui harva käia ;) 

Kokkuvõttes oli täitsa mõnus nädal. Sain oma mõttelise plaani umbes poole ulatuses täita - ideaal oleks 2-3x jooksu ja 2x jitsi, lisaks siis tunde järgi jõudu ja muud. Kui see kõva häälega välja öelda, jääb mulje, et pingutan vb veidi üle, aga kuna ajaliselt saan jitsi nagunii ainult korra nädalas minna, peaks kõige jaoks aega ja jaksu jätkuma küll :) 

Nädala soundtrack: Dessa - Parts of Speech . Issand, kui ma suudaks välja mõelda plaani, millega ma saaks maikuus Berliini minna teda kuulama ... 
Nädala toit: Sheriff Salooni peekoniburger, awyea. 
Nädala emotsioon: ärevus, palju ärevust. 

Kommentaare ei ole: