kolmapäev, 25. märts 2015

Kolmapäev ja toit

Oeh, ma tean küll, et ma olen endale lubanud mitmeid kordi, et minust ei saa seda inimest, kes oma toidust pilte teeb ja sellest kirjutab. Aga noh, oma sõnu peab ka vahel sööma (heh). Mu peamine meelemuutus toimus selle tõttu, et ma sain endale päris kaamera (^-^) ja proovin siis staatiliste toitudega esmalt kätt, sest ühtegi sõpra ma ju kunagi ei näe, keda pildistada. Niisiis, ilma suurema sissejuhatuseta - ma sõin ka täna toitu! 


Hommik (10:30) - nomnom, suhkur ja kaerahelbed ehk müsli piimaga. Lisaks lahustuv kohv, seda kohe kaks tassi. Hommikud on rasked. 

Lõuna (15:30) - hernepüreesupp ja vorstivõileib, no puhas klassika. Vahe läks veidi pikaks, aga seda seetõttu, et käisin jälle kinos (sel nädalal kolm filmi nähtud, hakkan vaikselt järjele saama). Lisaks sõin ühe pirni ka. 

Pärast-trenni-minestamise-äärel-snäkk (19:00) - tegin täna veidi venitamist ja siis ühe hullu spinningu otsa, see oli NII vinge, no tõesti, mu umbusk spinningu osas on praegu küll täiesti kadunud. Homme olen lombakas. Igatahes, kodujuust maasikamoosi ja kodumustikatega. Fun fact- ma arvasin kuni tänaseni, et kodujuust magusalt on rõve. Nüüd ma arvan, et see on imeline. 

Õhtusöök (20:45) - ahjus küpsetatud bataat, toorvorstikesed feta juustu täidisega ja kõrval avokaado-magusmaisi dipikaste (maitsestamiseks sidrunimahl, sool ja pipar) - vorstikesed olid liiga soolased, aga muidu olen päris rahul. Ahjaa, vahepeal sõin päris mitu peotäit soolapähkleid ka ära. Ja täiesti võimalik, et kui peika toob puuvilju, söön midagi õhtul veel. Rannahooaeg ftw! 

Ei tea ma midagi kaloritest ega muust, küll aga tean, et kõht on täis ja plaanin nüüd sarja vaadates lihaseid rullida. Paar juurvilja-puuvilja sai täna söödud küll, aga mu peamine mure on see, et kõht pole lihtsalt tühi, pigem surun endale veidi toitu sisse, sest ma tean, et peab. Ma ei tea, kas see nüüd kellelegi huvitav ka oli, aga nii mu kolmapäev möödus :) 

1 kommentaar:

Margit Partei ütles ...

Tahan ka spinningut. :(