kolmapäev, 25. veebruar 2015

Nädala kokkuvõte 16.02-22.02

Veidi hilinemisega küll, aga kokkuvõte on kokkuvõte. Oli kergem nädal, palju oli ootamatusi ja uudiseid, tehtud sai väga palju tööd, mistõttu trennid valisin kergemad.Esmaspäev - BodyArt, otsustasin anda treenerile uue võimaluse, kuid see BodyArt oli lisanimega "dynamic", mis tähendas minu jaoks lihtsalt planeerimatut tõmblemist .. ärge saage valesti aru, kindlasti oli seal süsteem, aga minu jaoks jättis veidi kaootilise mulje. Ei olnud tavapärane jõuline jooga, vaid palju liikuvam asi, kus ei mina ei saanudki asendit pea kunagi paika, sest juba pidi plangust mingisse kükki minema ja samal ajal tegema kätega lainetavaid liigutusi. Kummaline.

Kolmapäev - vana hea Zumba Kertu Valjalaga; sel korral oli tund väga energiline ja kaasahaarav, jättis hea tunde kehasse.

Neljapäev - tegin Synrgy ringtreeningut, sel korral uue treeneriga - ja tunnistan, et Johanna on siiani mu lemmik. Trenn oli raske, aga jõukohane, harjutused vahetusid piisava intervalliga ning minu jaoks oli tähtis ka see, et mingit ülimat "motiveerimist" ei olnud; teate küll, kuidas mõni treener lihtsalt kisab, et "kiiremiiniiii, jõuad külll, jaaa!!!" Minule jõutrennis kiirusele rõhumine tundub alati kummaline, pigem tahan ma teha asju keskendunult ja hea tehnikaga.

Laupäev- jõuharjutused (omalooming hüppenööri, plangu, väljaastete ja seina najal istumisega), millele järgnes minu jaoks esmakordne Dancehall. See Dancehall ise oli võrdlemisi vähenõudev, sooja sain alles tunni lõpuosas, aga mul läks sisseelamisega ka veidi aega. Mina olin uus, aga teised olid kõik kavaga vägagi tuttavad, nii et eks ma seal vaikselt paterdasin. Treener Britta Aduson oli väga väga mõnus, hea energiaga inimene. Tema pärast läheks küll trenni uuesti, aga vb midagi veidi nõudlikumat tegema.

Nädala emotsioon: hellus.
Nädala raamat: Dostojevski "Märkmeid surnud majast", mille esimese poole lõpetasin. Räägib Siberi sunnitöölaagritest ja vanglast. Rahulik ja tõsine raamat, aga haarab kaasa.
Nädala toit: emme tehtud rullbiskviit. Kodus meenub ikka, millest minu koogiarmastus alguse sai.

See praegune nädal tuleb ikka palju huvitavam, vähemalt minule endale :)

Kommentaare ei ole: