pühapäev, 15. veebruar 2015

Nädala kokkuvõte 09.02-15.02Esmaspäeval külastasin üle tüki aja MyFitnessi Synrgy ringtreeningut, oli päris tore. Võhma on muidugi veidi väheks jäänud ja ma üldiselt ei ole suur hüppamise armastaja, aga kõik jõuharjutused olid parajalt rasked ja lõppu tegime 15 minutit kõhulihaseharjutusi, mis on tore. 

Teisipäeval muutsime sõbrannadega plaane, nii et mina sain ikkagi jitsima minna. Teemaks oli minule juba veidi tuttav jalgade alt möödumine ehk siis teise inimese kringliks keeramine. Muuhulgas ka pea peale tõusmisega möödumine, mis küll minu poolt ilmselt iialgi kasutust ei leia. 

Kolmapäev oli Zumba-päev, kuigi sel korral trenn mulle nii väga ei meeldinud, oli kuidagi ... liiga rahulik. Pärast enda soojakstantsimist läksin edasi jõusaali, kus tegin oma väikese Jooks-Jõud-Venituse jõuosa - 200 hüppenöörihüpet, 2min seina najal istumist, 2min planku ja väljaasted 10kg kangiga. Seda siis 2 ringi, sest aeg hakkas peale suruma. Kõik oli täitsa mõnus ja järgmistel päevadel andis tuhar tunda, et pole liiga kaua juba midagi asjalikku teinud :D 

Neljapäeval tegin kodus joogat, alustuseks päikesetervitusi ja sõdalasi ja muud klassikat, lõpus tegin veidi seljarullimist ja kaela soojaks, et saada turiseisu püsivamaks ja valmistada end ette pea peal seisma. Minu lugu on see, et ma olen väga paranoiline oma kaela ja pea suhtes ja ma väga kardan kukerpalle, tireleid jmt, mis tähendab, et pea peal seismine on miski, mis minu jaoks on suhteliselt suur eneseületus. Kui ma sinna kunagi jõuan, praegu kukun väga "graatsiliselt" üle selja. 

Reedel käisin YogaFunc'is, sel korral treeneriks oli Aina, kes oli väga asjalik ja käis ka saalis parandamas ja pani kehahoiule rohkem rõhku. Mulle endale tundub, et ma paindun juuksekarva võrra juba rohkem. Motti on sellega tegeleda ühesõnaga. 

Nädalavahetuse võtsin puhkuseks, täna oli küll mõttes üks jooksutiir, aga juba puhkeoleku pulss on päris kõrge, pigem võtan rahulikumalt. 

Nädala emotsioon: seinast seina, suur rõõm, suur kurbus ja kõik, mis sinna vahele mahub. 
Nädala toit: enda tehtud tiramisu. 
Nädala raamat: "Yes Please", Amy Poehleri kirjutatud autobiograafia. See oli vaimukas ja hea kiire lugemine. 

2 kommentaari:

Margit Partei ütles ...

Tubli nädal! :)

kristel ütles ...

JJV kripeldab ikka hinge peal. Tuleks juba kevad, saaks vähemalt väljas teie crew'ga ringe teha :D