kolmapäev, 21. jaanuar 2015

Suhkur, mu vana sõber.

Olen tihtipeale märganud, et vähe raskematel aegadel läheb söömine paigast ära, tahan rohkem magusat ja üldse ei mõtle, mida söön või kui palju söön. Ma üldjuhul suuremat numbrit sellest ei tee, sest kaal on mul mitu aastat sama olnud ja pigem juhindun mõttest, et keha teab ise, mida ta tahab.
Ka praegu on selline aeg, kus uuendatud töögraafik ja suurenenud kohustused ja stress on päris palju metsa keeranud. Magama saan hiljem kui tavaliselt ja üritan mitte hommikuid maha magada, mistõttu olen pidevalt ikka unine ja nüüd ka näljane. Kui muidu eelistan hommikuti soolast toitu, siis umbes nädal aega on isutanud hoopis müsli - suhkrut ja mitte midagi kasulikku täis poemüsli! Müsli kui selline oli minu jaoks üldse võrdlemisi mõttetu toit, kuni ma ise seda tegema hakkasin, kuid praegu on asi millegipärast soiku jäänud jälle. Samuti on päeva jooksul pidevalt tunne, et kõht ei saagi täis, kuigi ma söön rohkem kui mu meessoost toiduhävitaja, samuti tahaks pidevalt "midagi head", mis iganes see siis ka pole. 

kodutehtud müsli, kus on hulgaliselt pähkleid, marju ja seemneid

Kõik see on praegu jõudnud kohta, kus ma ei tunne end enam eriti hästi, tihtipeale iiveldab, sest on juhtunud seda, et olen päev otsa ainult magusat söönud - isegi, kui mitte alati ebatervislikku, siis ka puuviljad ja kohupiimad jmt on magusad. Hea on samas see, et ma näen enda arvates juba päris püss välja - selle põhjustajateks on vb MyFitnessi peeglid, mis teevad kuidagi eriti sihvakaks :D 

Väga võimalik, et mul on lihtsalt kevadine paeluss, aga any other ideas?


1 kommentaar:

Kris ütles ...

Paeluss, mis muud! See on ju Tartus eriti levinud. Ma ka igal aastal umbes samal ajal hakkasin endale valimatult kõike näost sisse vajutama, eriti Milka šoksi ja kõht kunagi täis ei saanud.

A muide, ma olen ise ka kahtlustanud, et need MyFitnessi peeglid teevad trikke. Iga kord kui trenni lähen mõtlen, et kes SEE kaunitar mulle sealt nüüd vastu vaatab. Aga äkki olemegi lihtsalt super hot female'id, mine tea :D