pühapäev, 4. jaanuar 2015

Nädala kokkuvõte 29.12.14 - 04.01.15

Jee, uus aasta uue hooga trenni, jee! Kui paljudel teist sellised mõtted on? Noh, eks mul ka olid, aga sellest juba lähemalt.


Esmaspäev, neljapäev ja reede möödusid mul kinos end hingetuks siblides - ulme, mis massid ikka käivad vaheajal kinos.

Teisipäeval väisasin BodyCombatit ja NII tore oli. Ausalt, Egle Villik on mu lemmiktreener MyFitis, ta on lihtsalt nii minu tüüpi - ei jää hetkekski vait, ei lase alla anda ja no, nii heas vormis tahaks isegi olla.

Kolmapäeva hommikul ületasin end ja woohoo, aasta viimane BodyPump kell 9:30! Kõik oli väga hea, kava ise on ka täitsa muhe, kuigi muusika mulle eriti peale ei lähe. Märkustest endale nii palju, et rinnalugu ei jõudnud ÜLDSE kaasa teha ja kätekõverdused tegid ka haiget. Noh, eks modifitseerin veits ja hoian sel ajal planku vm, sest rannet ei taha ikka halvemaks teha. Aastale sai igatahes asjalik trennipunkt pandud.

Laupäeval otsustasin BodyBalance'i kasuks ja olen selle praeguse kavaga nii rahul (kava #67) ja nii mitmel põhjusel - seal saab silda visata, see keskendub vahelduseks ka õlgadele ja nende painduvusele ning seal on täiskükk! Treener kahjuks oli minu jaoks liiga vali ja seetõttu jäi väheke mõru mekk sellest trennist.

Pühapäeval ehk täna aga ma leidsin taaskord, et hajameelsus on kurb asi, samuti seda, et väga lihtne on trenni mitte teha. Ärkasin hommikul ja uimerdasin veidi, keskpäeval plaanisin jooksma minna ja avastasin, et olin oma ainsad pikad püksid just pesumasinasse pannud. Noh, MyFitis polnud täna reaalselt mitte midagi ja nii ma jäin koju Harry Potterit vaatama, puslet kokku panema ja aedviljakarrit keetma. Planeerimatu puhkepäev ühesõnaga.

Nädala toit: Reese's Peanut Butter Cups - teine parim Ameerikast tulija!
Nädala raamat: Barbara Kingsolver "Lacuna" 


Kommentaare ei ole: