esmaspäev, 26. jaanuar 2015

Nädala kokkuvõte 19.01-25.01

See nädal tuli tervisemurede tähe all, kohe lähemalt. Esmaspäeval külastasin MyFitnessi uut avatud korrust ja tegin ühe mõnusa Synrgy, mis hõlmas erinevaid harjutusi alustades sangpommiga väljaastetest ja lõpetades paljude kükkidega, väga jalakeskne päev oli. Eriline mõnu seisnes selles, et iga harjutuse vahel tuli kaks burpee'd teha. Mmmmm, kuidas ma neid ikka vihkan. Hea uudisena oli ranne täitsa tubli, halvana see, et unegraafik on segi ja võhma ei olnud väga palju. 

Teisipäeval läksin veel ühte jõutrenni, nimelt BodyFit'i, mis meeldib mulle selle tõttu, et harjutused on iga kord uued. Sel korral kasutasime stepipinki, et treenida käsi, selga, jalgu ja kõhtu. Mõnus, ei kurda absoluutselt. 

Kolmapäeval oleks võinud minna tantsima, aga otsustasin kodus puhata, sest mul olid ülejäänud nädalaks ka suured plaanid. 

Neljapäeva hommikul käisin kerges BodyBalance'is, sest õhtul oli plaanis jitsima minna. Pärast trenni hakkas mul aga selg nii tugevalt tunda andma, et minust enam trennilooma ei saanudki. Käisin selle asemel hoopis sõbrannaga kinos, kuigi hing kripeldas, sest noh .. jits :(

Reedel käisin supermõnsas YogaFunc'is, mis on ikka sama tore nagu alati. Mina ise kahjuks olin keskmisest kehvem, reied on väga kinni, selg valutab, lõpus tuli isegi veidi pisar silma, et nii kehvas seisus olen. Eks see magamatus ja muu nõuab oma osa. 

Laupäeval olin tööl ja tegelesin kolimisega ja hoidsime last. See oli päris lahe, kuigi lapsehoidmine on minu jaoks ikka parim viis lastesaamisest hoiduda. 

Pühapäeval oli mul plaanis teha ka nädala lõppu üks Synrgy, kuid ma ärkasin kell 5 hommikul tugeva kõhuvaluga. Kui see niisama mööda ei läinud, võtsin valuvaigistit (millest ma tavaliselt hoidun) ja üritasin lihtsalt hommiku mööda saata. Trenni ilmselgelt tühistasin. 
Kõhuvaluga möödus terve pühapäev ning täna hommikul käisin perearsti vahetamas ja uurimas, et mis värk on. Tundub, et pimesoolega on praegu vähemalt kõik korras, kuid pean silma peal hoidma ja kõht on päris hell. 

Selle tõttu tuleb ilmselt ka selle nädala treeningkava äärmiselt vaikne, kui sinna üldse midagi lisandub. Järsult ma liigutada ei julge, jooksmine, jõusaal, tõstmised on mängust väljas. Ehk keskendungi sel nädalal tööle ja kolimisele ja üritan lihtsalt terveks saada. 

Täna aga Aurasse lõbutsema ja lõõgastuma! Loodan, et teil tuleb hea nädal (ja minul muidugi ka) ! 

Nädala emotsioon: uni ja valu. Aga meel on päris rõõmus. 
Nädala toit: mustsõstrasmuuti, kodumarjad on ikka parimad. 

Kommentaare ei ole: