pühapäev, 18. jaanuar 2015

Nädala kokkuvõte 12.01-18.01


Nädal sel korral ka vaikne, aga ma jäin selle nädala IGA treeninguga rahule. 

Kolmapäeval käisin üle mitme kuu Zumbas. Oma spordiarmastuse alguseks loengi Zumbat, millega paar aastat tagasi alustatud sai, samuti on selle trenni tõttu mu muusikamaitse veidi piinlik - igas trennis ikka Pitbullile kaasa ei laula, eksole. Trenn sel korral kuidagi eriti hea emotsiooniga, treener oli väga väga väga energiline ja mulle meeldis, et see polnud koreograafiliselt superkeeruline, nagu Zumba mõnikord kipub olema. 

Neljapäeval proovisin uuesti BodyVive'i järele ja sel korral meeldis see mulle  ikka palju rohkem. Tundub, et treenerist oleneb tõesti palju rohkem, kui võiks arvata. Selles BV kavas on rohkem hüppamist ja vähem tammumist, mis mulle meeldib, samuti kummilindiga kavad on alati lahedad, kahju, et seljaosa täiesti välja jäi. 
Pärast trenni jooksin 15 minutit ka jooksulindil, sest rohkem tõesti ei suutnud taluda, jooksulint on vist kõige nürim asi maailmas. Lumi võiks juba ära sulada, ausalt. 

Reedet alustasin YogaFunc'iga, mida loodan ka edaspidi oma kavasse mahutada, see on tõesti nii mõnus trenn - raskem kui BodyBalance, aga mitte midagi ületamatut. Samuti tundub treener Maarja-Liis nii meeldiv ja muhe, samuti on mul tore vaadata, kui painduvaks võin ma saada. Praegu on reie tagaküljed ikka VÄGA kinni, seevastu õlad on väga vabad ja täiskükk pole mingi probleem. 
Pärast joogat jätkasin Nike Training Club'iga ning sel korral oli juba soojendus raskem kui mõne inimese terve treening. Harjutused vahetusid iga minuti tagant, iga viie harjutuse järel sai minutikese puhata. Higi voolas, meel oli hea, kõhulihased on nõrgad. 

Plaanis oli täna, pühapäeval, teha üks mõnus rahulik trenn, aga uue töö stress ja kolimine nõuavad ka oma aja ja puhkuse. Homsest jälle uue hooga! 

Nädala trenn: raske valida, jäävad sel korral viiki.
Nädala emotsioon: nälg. 
Nädala toit: enda tehtud vürtsikas kõrvitsapüreesupp kookospiimaga. Samuti sain sellel nädalal ühe aasta eesmärgi täidetud, nimelt lõpetasin oma šokolaadipuslega! Nüüd saab selle endale üks mu sõbranna, kes temast loodetavasti sama suurt rõõmu ja frustratsiooni leiab! 

Kommentaare ei ole: