esmaspäev, 22. detsember 2014

Nädala kokkuvõte 15.12-21.12

Piinlik, juba hilinen oma kokkuvõttega. 


Jutt ise lühike ja konkreetne - jõuluaeg on kinos niiiii kiire, mistõttu tegin palju tööd, siblisin palju ringi ja puhkepäevi oli sel nädalal kaks. 

Teisipäeval käisin maasvõitluses, oli väga väga õpetlik tund, muuhulgas õppisin selja peal keerlema (kujuta ette kilpkonna, kes on oma kilbil) ning mind alistati väga palju. Sest ma ei ole eriti hea. Sest mul pole aega, et trennis käia. Näen siin väikest põhjus-tagajärg seost. 

Reedel käisin BodyCombatis ja kahjuks eriti rahule ei jäänud. Mulle ei lähe see eriti peale, kui treener häält tõstab nii agressiivselt. Ma saan aru, et tehnika on oluline, aga kas on vaja inimeste peale 50 minutit järjest karjuda? I think not. Sesmõttes kahju, et varem on Combat mulle täitsa meeldinud, ehk sel korral lihtsalt tähtede ja treeneri seis ei sobinud minu hapra meeleoluga. 

Reedel väisasin õhtul ka VÕIMLA jõulupidu, mis oli hästi tore ja hubane üritus Naiivis, kus muuhulgas ootas meid 26 kg pitsat. Mis arvate, kas saime ühe pitsa pärast koju kaasa või jaa? 
Pole eriti tervisliku toiduga nädal olnud, ütleme nii. :D 

Kunagi mõtlesin, et hakkan ka mingitsorti toidupäevikut pidama, aga see oleks lihtsalt nii mitte-sportlaslik, et ei taha seda teha. 

Nädala toit: rämps. Maitselt pole eriti hea, aga kiirel ajal ajab asja ära. 
Nädala film: Kääbik, peamiselt seetõttu, et see on ainus film, mida sel nädalal vaatama jõudsin. Ja haldjate keel on nii vinge, mulle meenutab veidi ilustatud kreeka keelt. 

Pean tunnistama, et pole eriti märkimisväärne nädal olnud. Praegune tuleb palju huvitavam, sest esialgu on mul planeeritud 3 jõulupidu järjest! Jess :) Ja paar vaba päeva leian ka! 

Kommentaare ei ole: