pühapäev, 7. detsember 2014

Nädal sõnades 01.12-07.12

Nädal oli kiire ja tundus väga lühike. Ehk oleks siin koht öelda, et kui ma olen tööl, olen ma seal 12-13 tundi. Tööpäevadel ma reeglina trenni ei tee, sest mulle meeldib magada. :)


Teisipäeval käisin topelttrennis: BodyCombat, mis oli sama mõnus ja higistav nagu alati. Pärast seda lisandus BodyVive, mille puhul mul polnud aimugi, millega tegu on. Polnud päris minu jaoks, oli kuidagi kerge ja treener ajas mind segadusse - kui keegi ütleb, et "jookse kohapeal"/"hüppa"/"seisa" ja teeb ise samal ajal hoopis midagi muud, siis palun vabandust, aga ma satun segadusse. Samas on mul veidi ajusurma nädal ka, ehk oli viga minus. Vahepeal oli trennis päris tore osa, kus tegime seljale harjutusi ja ma sain kõike kaasa teha, jei! :) 

Kolmapäeval käisin BodyFit'is, mis oli tore, kuigi mul oli randme tõttu veidi valus osasid asju teha. Selles trennis tegin otsuse, et hoian veidikeseks eemale trennidest, mis hõlmavad kätekõverdusi või ükskõik mida, mis mu rannet koormama hakkaks. 

Reedel juba abistas mind sellega minu suurepärane tervis, nimelt tuli päev, kui ma olin "vähem terve kui tavaliselt", sest haige ma ei ole iialgi. Ühesõnaga valutas mu kurk ja pea oli sassis ja ma kõndisin pimedates kinosaalides vastu seina. Piinlik. Laupäeval oli lugu sama, kuid tänase päeva otsustasin juba ise rahulikult võtta, käisin filmitamas ja tegin küpsiseid ja tegin üldiselt korraliku puhkepäeva. Homsest jälle sadulasse! :) 

Nädala film: Escobar: kaotatud paradiis. Minu arvates hästi tehtud film ja hispaania keel on alati pluss. 
Nädala toit: mandariiiiiinid. Heade mandariinide aeg on jõudnud. 


Kommentaare ei ole: